Menüü

Meeskond

Kadri Tammepuu - juhatuse liige

Kadri on Tartu Ülikooli lõpetanud proviisor. Tänane väike-ettevõtja, kes on töökogemusi omandanud nii TÜ Farmaatsia Instituudist kui ravimite hulgimüüjate ProMed ja Magnum Medical juurest. Viimased 12 aastat juhtis ta enam kui 400 töötajaga Eesti suurimat ja innovaatilisemat apteegiketti Terve Pere Apteek OÜ-d, mille apteeke tuntakse Apotheka kaubamärgi all. Olulisim vabatahtliku töö kogemus pärineb Kadril Euroopa vanima samas asukohas tegutseva Raeapteegi püsimajäämiseks ellu kutsutud Revali Raeapteegi Muuseumi Ühingu tegemiste eest vedamisel viimase 10 aasta jooksul. Kadri on korduvalt kogenud, et muutuste ellu viimise võtmeks on ühiselt hingav ja tegutsev meeskond.         

Meie vabatahtlikud:

Mari-Liisa Parder, Riina Laurimaa, Kaido Kolk, Heidi-Ingrid Maaroos, Tarvo Vaasa, Viktor Trasberg, Toomas Sulling, Indrek Teder, Pille Pettai, Henry Peetsmann, Aleksei Melehhin, Siim Uibokand, Aleksei Zozulja, Kristi Kirsberg, Maarja Mõtus, Priit Kruus, Kitty Kubo, Halina Mugame, Triin Naudi, Mariliis Beger, Dagmar Ainsoo, Silja Pihelgas, Peep Ainsoo, Kadi-Triin Tammepuu, Riho Antsmäe, Reelika Jaanverk, Elis Jaanverk, Ester Kroon, Tõnu-Priit Tammepuu

Suur aitäh kõigile vabatahtlikele meeskonna liikmetele, kes on panustanud meisse oma aega, teadmisi ja oskusi, olles liidule headeks nõuandjateks, projektide elluviijateks ja abilisteks.

Eesti Patsientide Liidul on 1. juuni 2019 seisuga üle 2500 liikme.